No 16. janvāra veselības centra „Biķernieki“ profesionālo ārstu komandu papildinās ģimenes ārste un antroposofijas speciāliste Gita Gaņģe, kura savas attiecības ar pacientiem ir veidojusi jau no septiņu gadu vecumam, kad slimnīcā un sanatorijā apguva dažādas medicīniskas manipulācijas – sadalīja zāles, lika bankas un palīdzēja ar bērnu barošanu vai pārtīšanu.
Daktere Gita Gaņģe saviem pacientiem piedāvās visaptverošu medicīnisko aprūpi, profilaktisko apskati, diagnostiku akūtu un hronisku slimību gadījumos, rekomendēs labākos veselības profilakses veidus. Ārste konsultē akūtu un hronisku saslimšanu gadījumos, imūnsistēmas problēmu gadījumā, audzēju papildterapijā, imunitātes stiprināšanā pirms un pēc ķīmijterapijas un staru terapijas, par fiziskās un mentālās veselības saglābšanu, dzīves līdzsvara veidošanu un uzturēšanu, par ārstēšanu ar alķīmiskām metodēm stresa, nervozitātes, depresijas un veģetatīvās nervu sistēmas gadījumā.
Gita Gaņģe: „Piedzīvotais bērnībā un arī profesionālā pieredze, manī stiprināja pārliecību, ka pats svarīgākais ir nepieļaut cilvēka saslimšanu. Tāpēc savā praksē ļoti daudz laika veltu pacientu izglītošanai un informēšanai. To daru gan pieņemšanas laikā, gan arī ārpus tā. Savā profesionālajā karjerā esmu ieguvusi zināšanas un izmēģinājusi daudzas ārstēšanas metodes un terapijas. Un šobrīd esmu atklājusi Antroposofās medicīnas priekšrocības, ka ir ļoti tuvas latviešu dzīvesziņai un arī manai personiskai dzīvei.“
Kas ir antroposofā medicīna? Antroposofā medicīna ir komplementārā ārstniecības metode, kas apvieno konvenciālās medicīnas sasniegumus ar antroposofo skatījumu. Šī pieeja ir holistiska un koncentrējas uz visiem cilvēka līmeņiem: fizisko, dvēselisko (astrālo) un garīgo (psihes) aspektu. Tiek izmantotas gan mūsdienīgas medicīnas tehnoloģijas, gan arī uzkrātās tradicionālās zināšanas.
Galvenie antroposofās medicīnas pamatprincipi:
- visaptveroša veselības pieeja, kas aplūko un izzina visus cilvēka aspektus;
- zāļu un ārstniecības terapijas izvēle ir balstīta uz cilvēka personību un individualitāti;
- veicina pašatveseļošanos jeb terapija un zāles ir mērķētas uz cilvēka dabisko spēju pašatveseļoties spēju.
Šāda pieeja ļauj efektīvi kombinēt tradicionālās un modernas ārstēšanas metodes, nodrošinot individuālu un pacientu vērstu ārstniecības plānu.
Pieraksties pie ģimenes ārstes un antroposofijas speciālistes Gintas Gaņģes, zvanot uz tālr. 25606010 katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00.